Kontakt

Pobierz kartę mieszkania z wizualizacjami

Informacje

Dostępne
4.7
75.24 m2
Ws, Zch
3
737352 zł
9800 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 737 352 zł (9 800,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 722 304 zł (9 600,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 752 400 zł (10 000,00 zł/m²)
Dostępne
3.9
37.51 m2
Zch
2
418236.5 zł
11150 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 418 237 zł (11 150,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 408 859 zł (10 900,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 435 116 zł (11 600,00 zł/m²)
Dostępne
3.4
62.13 m2
Pn, Ws
3
633726 zł
10200 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 633 726 zł (10 200,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 621 300 zł (10 000,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 658 578 zł (10 600,00 zł/m²)
Dostępne
3.2
69.21 m2
Pn, Pd
3
685179 zł
9900 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 685 179 zł (9 900,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 671 337 zł (9 700,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 719 784 zł (10 400,00 zł/m²)
Dostępne
2.8
38.57 m2
Zch
2
422341.5 zł
10950 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 422 342 zł (10 950,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 412 699 zł (10 700,00 zł/m²)
  • 06.11.2025 — 424 270 zł (11 000,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 443 555 zł (11 500,00 zł/m²)
Dostępne
2.6
55.95 m2
Ws
3
570690 zł
10200 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 570 690 zł (10 200,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 559 500 zł (10 000,00 zł/m²)
  • 06.11.2025 — 570 690 zł (10 200,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 593 070 zł (10 600,00 zł/m²)
Dostępne
1.5
67.01 m2
Ws
3
663399 zł
9900 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 663 399 zł (9 900,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 649 997 zł (9 700,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 690 203 zł (10 300,00 zł/m²)
Dostępne
1.3
40.78 m2
Pn
1
426151 zł
10450 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 426 151 zł (10 450,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 415 956 zł (10 200,00 zł/m²)
  • 06.11.2025 — 436 346 zł (10 700,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 456 736 zł (11 200,00 zł/m²)

Dodatkowe przestrzenie
Powierzchnia w m2
Powierzchnia w m2 - slider
Powierzchnia w m2 - inputs

Kontakt

Pobierz kartę mieszkania z wizualizacjami

Informacje

Dostępne
2.8
38.57 m2
Zch
2
422341.5 zł
10950 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 422 342 zł (10 950,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 412 699 zł (10 700,00 zł/m²)
  • 06.11.2025 — 424 270 zł (11 000,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 443 555 zł (11 500,00 zł/m²)
Dostępne
3.2
69.21 m2
Pn, Pd
3
685179 zł
9900 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 685 179 zł (9 900,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 671 337 zł (9 700,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 719 784 zł (10 400,00 zł/m²)
Dostępne
3.4
62.13 m2
Pn, Ws
3
633726 zł
10200 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 633 726 zł (10 200,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 621 300 zł (10 000,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 658 578 zł (10 600,00 zł/m²)
Dostępne
4.7
75.24 m2
Ws, Zch
3
737352 zł
9800 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 737 352 zł (9 800,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 722 304 zł (9 600,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 752 400 zł (10 000,00 zł/m²)
Dostępne
1.3
40.78 m2
Pn
1
426151 zł
10450 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 426 151 zł (10 450,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 415 956 zł (10 200,00 zł/m²)
  • 06.11.2025 — 436 346 zł (10 700,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 456 736 zł (11 200,00 zł/m²)
Dostępne
2.6
55.95 m2
Ws
3
570690 zł
10200 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 570 690 zł (10 200,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 559 500 zł (10 000,00 zł/m²)
  • 06.11.2025 — 570 690 zł (10 200,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 593 070 zł (10 600,00 zł/m²)
Dostępne
3.9
37.51 m2
Zch
2
418236.5 zł
11150 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 418 237 zł (11 150,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 408 859 zł (10 900,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 435 116 zł (11 600,00 zł/m²)
Dostępne
1.5
67.01 m2
Ws
3
663399 zł
9900 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 663 399 zł (9 900,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 649 997 zł (9 700,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 690 203 zł (10 300,00 zł/m²)
Dostępne
2.7
75.24 m2
Ws, Zch
3
722304 zł
9600 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 722 304 zł (9 600,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 707 256 zł (9 400,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 737 352 zł (9 800,00 zł/m²)
Sprzedane
4.1
40.73 m2
Pd
2
Dostępne
1.6
55.95 m2
Ws
3
565095 zł
10100 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 565 095 zł (10 100,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 553 905 zł (9 900,00 zł/m²)
  • 06.11.2025 — 565 095 zł (10 100,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 593 070 zł (10 600,00 zł/m²)
5.5
37.26 m2
Piętro: 5
2 pokoje
Kierunek: Zch
5.4
94.53 m2
Piętro: 5
4 pokoje
Kierunek: Pn, Ws, Zch
5.3
37.56 m2
Piętro: 5
2 pokoje
Kierunek: Ws
5.2
73.72 m2
Piętro: 5
4 pokoje
Kierunek: Pn, Ws
5.1
114.59 m2
Piętro: 5
5 pokoje
Kierunek: Pn, Pd, Zch
4.9
37.51 m2
Piętro: 4
2 pokoje
Kierunek: Zch
4.8
38.57 m2
Piętro: 4
2 pokoje
Kierunek: Zch
4.7
75.24 m2
Piętro: 4
3 pokoje
Kierunek: Ws, Zch
4.6
55.95 m2
Piętro: 4
3 pokoje
Kierunek: Ws
4.5
67.01 m2
Piętro: 4
3 pokoje
Kierunek: Ws
4.4
62.13 m2
Piętro: 4
3 pokoje
Kierunek: Pn, Ws
4.3
41.18 m2
Piętro: 4
1 pokoje
Kierunek: Pn

Wybierz swoje miejsce postojowe

W budynku znajdują się dwa poziomy hali garażowej wyposażone łącznie w 31 miejsc parkingowych

Lipowa 43 - Łódź

Harmonia z historią i współczesnością, w jednym z najpiękniej odradzających się miejsc w Łodzi.

Filtry

Liczba pokoi
Liczba pokoi
Piętro
Piętro
Dodatkowe przestrzenie
Dodatkowe przestrzenie
Powierzchnia w m2
Powierzchnia w m2 - slider
Powierzchnia w m2 - inputs
Strony Świata
Strony Świata
Pokaż tylko dostępne