Kontakt

Pobierz kartę mieszkania z wizualizacjami

Informacje

Dostępne
4.7
75.24 m2
Ws, Zch
3
737352 zł
9800 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 737 352 zł (9 800,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 722 304 zł (9 600,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 752 400 zł (10 000,00 zł/m²)
Dostępne
3.9
37.51 m2
Zch
2
418236.5 zł
11150 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 418 237 zł (11 150,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 408 859 zł (10 900,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 435 116 zł (11 600,00 zł/m²)
Dostępne
3.4
62.13 m2
Pn, Ws
3
633726 zł
10200 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 633 726 zł (10 200,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 621 300 zł (10 000,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 658 578 zł (10 600,00 zł/m²)
Dostępne
3.2
69.21 m2
Pn, Pd
3
685179 zł
9900 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 685 179 zł (9 900,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 671 337 zł (9 700,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 719 784 zł (10 400,00 zł/m²)
Dostępne
2.8
38.57 m2
Zch
2
422341.5 zł
10950 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 422 342 zł (10 950,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 412 699 zł (10 700,00 zł/m²)
  • 06.11.2025 — 424 270 zł (11 000,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 443 555 zł (11 500,00 zł/m²)
Dostępne
2.6
55.95 m2
Ws
3
570690 zł
10200 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 570 690 zł (10 200,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 559 500 zł (10 000,00 zł/m²)
  • 06.11.2025 — 570 690 zł (10 200,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 593 070 zł (10 600,00 zł/m²)
Dostępne
1.5
67.01 m2
Ws
3
663399 zł
9900 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 663 399 zł (9 900,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 649 997 zł (9 700,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 690 203 zł (10 300,00 zł/m²)
Dostępne
1.3
40.78 m2
Pn
1
426151 zł
10450 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 426 151 zł (10 450,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 415 956 zł (10 200,00 zł/m²)
  • 06.11.2025 — 436 346 zł (10 700,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 456 736 zł (11 200,00 zł/m²)

Dodatkowe przestrzenie
Powierzchnia w m2
Powierzchnia w m2 - slider
Powierzchnia w m2 - inputs
Strony Świata
Strony Świata
Pokaż tylko dostępne

Dostępne mieszkania

Pokaż tylko dostępne
Dostępne
4.4
62.13 m2
Pn, Ws
3
639939 zł
10300 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 639 939 zł (10 300,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 627 513 zł (10 100,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 664 791 zł (10 700,00 zł/m²)
Dostępne
1.9
37.51 m2
Zch
2
410734.5 zł
10950 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 410 735 zł (10 950,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 401 357 zł (10 700,00 zł/m²)
  • 06.11.2025 — 416 361 zł (11 100,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 431 365 zł (11 500,00 zł/m²)
Dostępne
3.3
41.18 m2
Pn
1
438567 zł
10650 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 438 567 zł (10 650,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 432 390 zł (10 500,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 465 334 zł (11 300,00 zł/m²)
Dostępne
4.5
67.01 m2
Ws
3
683502 zł
10200 zł/m²
Historia cen:
  • 30.04.2026 — 683 502 zł (10 200,00 zł/m²)
  • 03.03.2026 — 670 100 zł (10 000,00 zł/m²)
  • 27.01.2026 — 717 007 zł (10 700,00 zł/m²)
  • 08.09.2025 — 703 605 zł (10 500,00 zł/m²)
Sprzedane
2.1
40.73 m2
Pd
2
1.4
62.13 m2
Piętro: 1
3 pokoje
Kierunek: Pn, Ws
1.3
40.78 m2
Piętro: 1
1 pokoje
Kierunek: Pn
1.2
69.21 m2
Piętro: 1
3 pokoje
Kierunek: Pn, Pd
1.1
40.73 m2
Piętro: 1
2 pokoje
Kierunek: Pd

Wybierz swoje miejsce postojowe

W budynku znajdują się dwa poziomy hali garażowej wyposażone łącznie w 31 miejsc parkingowych

Lipowa 43 - Łódź

Harmonia z historią i współczesnością, w jednym z najpiękniej odradzających się miejsc w Łodzi.

Filtry

Liczba pokoi
Liczba pokoi
Piętro
Piętro
Dodatkowe przestrzenie
Dodatkowe przestrzenie
Powierzchnia w m2
Powierzchnia w m2 - slider
Powierzchnia w m2 - inputs
Strony Świata
Strony Świata
Pokaż tylko dostępne